Pamiątki historyczne i patriotyczne
Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
465 |
[Jean de Castellane] – Portret Jeana de Castellane. Mal. F. Buyle. 1904 r. |
Pamiątki historyczne i patriotyczne |
8 000,00 PLN |
W kolejce
466 |
[Dorota de Castellane] – Portret Doroty z de Talleyrand-Périgord, żony Jeana de Castellane. Mal. F. Buyle. 1904 r. |
8 000,00 PLN |
W kolejce
467 |
[Sztylet w formie wachlarza] – Nóż ukryty w oprawie imitującej złożony wachlarz, z herbem Radziwiłłów i napisem „Carol Stanisl. Radzivil”. Polska, II poł. XVIII w. |
12 000,00 PLN |
W kolejce
468 |
[Puszka srebrna] – Puszka srebrna neorokokowa, z herbem Marii z de Castellane ks. Radziwiłłowej. Pocz. XX w. |
4 800,00 PLN |
W kolejce
469 |
[Papierośnica] – Papierośnica Karola ks. Radziwiłła. Moskwa, pocz. XX w. |
3 400,00 PLN |
W kolejce
470 |
[Pieczęć z herbem Radziwiłłów] – Tłok pieczętny do laku z herbem książąt Radziwiłłów. Polska, XIX/XX w. |
3 200,00 PLN |
W kolejce
471 |
[Sygnet z herbem Radziwiłłów] – Sygnet damski z kamieniem dwubarwnym z herbem Radziwiłłów. Okres międzywojenny. |
2 800,00 PLN |
W kolejce
472 |
[Czartoryscy] – Zdjęcie ślubne Olgierda ks. Czartoryskiego i Mechtyldy Habsburg. Żywiec, 1913 r. |
600,00 PLN |
W kolejce
473 |
[Pieczęć z herbem Oginiec] – Tłok pieczętny do laku z herbem Oginiec i monogramem MKO. Polska, ostatnia ćwierć XVIII w. |
5 000,00 PLN |
W kolejce
474 |
[Papierośnica z herbem Oginiec] – Papierośnica srebrna z herbem ks. Ogińskich. Moskwa, pocz. XX w. |
2 600,00 PLN |
W kolejce
Ink