[secretera].
portal bibliofilsko-aukcyjny

lub

O firmie

Szanowni Państwo,

Pomysł na portal narodził się kilkanaście miesięcy temu z naszej wieloletniej pasji bibliofilskiej oraz z obserwacji szybkiego tempa rozwoju rynku aukcji internetowych w Polsce. Doszliśmy do przekonania, że portal bibliofilsko-aukcyjny jest potrzebny na naszym rynku.

Tworzymy go dla miłośników starej książki i grafiki i dla tych którzy chcą uzupełnić szeroko rozumianą wiedzę o książce oraz śledzić rynek antykwaryczny. Udostępnimy wszystkim chętnym możliwość bezpiecznej i wygodnej formy sprzedaży swoich obiektów oraz zakupu książek poszukiwanych, w tym również z opcją gwarancji autentyczności.

Główną, docelową działalnością portalu będzie sprzedaż antykwarycznych książek i grafiki poprzez dwa rodzaje aukcji: 
Internetowe aukcje ciągłe
Internetowe aukcje antykwaryczne

Poza ofertą handlową stworzymy kilka dodatkowych działów ściśle związanych z kolekcjonowaniem książek i grafiki, a także z rynkiem antykwarycznym polskim i międzynarodowym.

Głównym partnerem naszego serwisu jest warszawski Dom Aukcyjny LAMUS, organizator największych aukcji w Polsce. Współpraca z przedstawicielami Lamusa, a także z innymi profesjonalistami z branży antykwarycznej zapewni Państwu możliwość uczestnictwa w rzetelnie przygotowanych aukcjach internetowych, popartych fachową wiedzą specjalistów. Wraz z rozwojem portalu, w którym, mamy nadzieję, będą również uczestniczyć nasi użytkownicy, postaramy się zapewnić Państwu najnowsze rozwiązania techniczne. Ufamy, że nasze starania spotkają się z zadowoleniem przyszłych klientów.

Zapraszamy do wystawiania obiektów! Oferty i wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.