0. [Pieczęć z herbem Radziwiłłów] – Tłok pieczętny do laku z herbem książąt Radziwiłłów. Polska, XIX/XX w.
[Pieczęć z herbem Radziwiłłów] – Tłok pieczętny do laku z herbem książąt Radziwiłłów. Polska, XIX/XX w.
Brąz złocony, kamień heliotrop, kość; pole tłoka 1,6 x 1,3 cm, długość 6,7 cm.
Herb Radziwiłłów na płaszczu gronostajowym, wyryty w heliotropie zakutym w oprawie z brązu złoconego. Elegancki, dobrej klasy wyrób przeznaczony dla kobiety. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 961