Pamiątki historyczne i patriotyczne
Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
475 |
[Szklanka z herbem Łodzia] – Szklaneczka z malowanym herbem Łodzia rodu Ponińskich. Wielkopolska, XIX/XX w. |
Pamiątki historyczne i patriotyczne |
800,00 PLN |
W kolejce
476 |
[Pieczęć z herbami Łodzia i Leliwa] – Tłok pieczętny do laku z herbami Łodzia i Leliwa pod koronami hrabiowskimi. Polska, ostatnia ćwierć XIX w. |
2 800,00 PLN |
W kolejce
477 |
[Pieczęć z herbem Dołęga] – Tłok pieczętny do laku z herbem Dołęga i Rittberg. XIX/XX w. |
1 200,00 PLN |
W kolejce
478 |
[Pieczęć z herbem Odyniec] – Tłok pieczętny do laku z herbem Odyniec pod mitrą książęcą. Litwa, XVII/XVIII w. |
1 200,00 PLN |
W kolejce
479 |
[Pieczęć z herbem Jastrzębiec] – Tłok pieczętny do laku z herbem Jastrzębiec. Polska, XIX/XX w. |
2 000,00 PLN |
W kolejce
480 |
[Pieczęć z herbem Łabędź] – Tłok pieczętny do laku z herbem Łabędź i z figurą łabędzia na postumencie. Polska, XIX/XX w. |
2 600,00 PLN |
W kolejce
481 |
[Teka] – Teka na dokumenty z herbem rodu Kleist. Pomorze lub Prusy Wschodnie, 1859 r. |
1 400,00 PLN |
W kolejce
482 |
[Hubal] – Sygnet z herbem Leliwa i monogramem HD wpisanym w podkowę. Lata 20. XX w. |
4 800,00 PLN |
W kolejce
483 |
[Hubal] – Papierośnica z herbem Leliwa, monogramem HD i innymi nakładkami. Kraków, po 1931 r. |
5 000,00 PLN |
W kolejce
484 |
Kielich z Orłem z serwisu prezydenckiego. |
4 000,00 PLN |
W kolejce
Ink