Wiedza o książce. Bibliofilstwo. Sztuka
Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
922 |
Kozicki Władysław. Henryk Rodakowski. Lwów 1937. |
Wiedza o książce. Bibliofilstwo. Sztuka |
900,00 PLN |
W kolejce
923 |
Leblanc Henri. Catalogue de l’ouvre complet de Gustave Doré. Paris (Paryż) 1931 |
240,00 PLN |
W kolejce
924 |
Lepszy Leonard. Przemysł złotniczy w Polsce. Kraków 1933. |
240,00 PLN |
W kolejce
925 |
Lützow Carl von. Geschichte des deutschen Kupferstiches und Holzschnittes. Berlin 1891. |
240,00 PLN |
W kolejce
1 |
Max Liebermanns Graphische Kunst. Herausgegeben von Max J. Friedländer. Dresden (Drezno) 1920. |
180,00 PLN |
W kolejce
1 |
Niewiadomski Eligiusz. Malarstwo polskie XIX i XX wieku. Warszawa 1926 |
240,00 PLN |
W kolejce
1 |
Przewodnik Antykwarski. Dwutygodnik dla bibljofilów i zbieraczów poświęcony bibljografji oraz miłośnictwu książek i zabytków sztuki i kultury. |
900,00 PLN |
W kolejce
1 |
Rej Mikołaj. Apocalypsis to iest: Dziwna sprawa skrytych taiemnic Panskich... Paryż 1876 |
700,00 PLN |
W kolejce
1 |
Rosiński Zygmunt. Spis miedziorytów polskich... Poznań 1918. |
500,00 PLN |
W kolejce
1 |
Swieykowski Emanuel. Pamiętnik Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie 1854-1904. Pięćdziesiąt lat działalności dla ojczystej sztuki. Wyd. 1. Kraków 1905 |
400,00 PLN |
W kolejce
Ink