0. Lützow Carl von. Geschichte des deutschen Kupferstiches und Holzschnittes. Berlin 1891.
Lützow Carl von. Geschichte des deutschen Kupferstiches und Holzschnittes. Berlin 1891. G. Grote’sche Verlagsbuchhandlung, s. VI, 313, [1], tabl. ilustr. 40 (w tym kolor. i rozkł.), ilustr. w tekście, 28,5 cm, opr. późniejsza płsk z dwoma szyldzikami i złoc.
Wydanie 1. Bogato ilustrowana monografia grafiki niemieckiej (drzeworyty i miedzioryty) od XV do
XIX wieku, opracowana przez Carla von Lützowa (1832-1897). W ostatnim rozdziale liczne informacje dotyczące Daniela Chodowieckiego. Nieaktualne znaki własnościowe. Drobne otarcia oprawy, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 889