Teki graficzne, książki ilustrowane, oprawy artystyczne
Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
374 |
Thiers Louis Adolphe. Album pour l’ Histoire du Consulat et de l’ Empire. Paris 1861 |
teki graficzne, książki ilustrowane |
1 200,00 PLN |
W kolejce
375 |
Vernet Carle. Campagnes des français sous le Consulat et l’Empire. Album de cinquante-deux batailles et cent portraits. Paris (Paryż) b.r. (ok. 1860) |
4 500,00 PLN |
W kolejce
376 |
Wied-Neuwied Maximilien. Voyage au Brésil, dans les années 1815, 1816 et 1817, par… Traduit de l’allemand par J.-B. Eyriès. Atlas. Paris (Paryż) 1822 |
2 500,00 PLN |
W kolejce
377 |
Zaydler Bernard. Storia della Polonia fi no agli ultimi tempi. T. 1-2 (w 2 wol.). Firenze (Florencja) 1831. |
6 000,00 PLN |
W kolejce
378 |
Zienkowicz Leon. Die Trachten des polnischen Volkes nebst einer genauen Beschreibung seiner Sitten, Gebraeuche und Gewohnheiten. Paris-Strasbourg-Leipzig (Paryż-Strasburg-Lipsk) 1841. |
14 000,00 PLN |
W kolejce
379 |
Chimera. Czasopismo literackie i artystyczne. Red. Zenon Przesmycki. T. 1-10 (zeszyty 1-30, w 10 wol.). Warszawa 1901-1907 |
12 000,00 PLN |
W kolejce
380 |
Corinth Lovis. Bei den Corinthern. 14 Radierungen von… Leipzig (Lipsk) 1920 |
12 000,00 PLN |
W kolejce
381 |
Dali Salvador. Hommage à Meissonier. Lithographies originales de Salvator Dali. Paris (Paryż) 1967. |
1 200,00 PLN |
W kolejce
382 |
Gepner Stanisław. Wodnicki Mieczysław. Wojsko polskie. Litografie ręcznie kolorowane. Warszawa 1935-1937 |
3 000,00 PLN |
W kolejce
383 |
Gumowski Jan Kanty. Kapliczki, krzyże, kościoły drewniane. Motywy architektury polskiej. Zeszyt 2. B.m. (Kraków) 1917 |
4 200,00 PLN |
W kolejce
Ink