34. Mickiewicz Adam. Dzieła wszystkie. Zebrane i opracowane staraniem komitetu redakcyjnego. Tom VII: Pisma prozaiczne francuskie przełożone. Cz. I. Warszawa 1936.
Mickiewicz Adam. Dzieła wszystkie. Zebrane i opracowane staraniem komitetu redakcyjnego. Tom VII: Pisma prozaiczne francuskie przełożone. Cz. I. Warszawa 1936. Nakładem Skarbu Rzeczypospolitej Polskiej, s. 535, 24 cm, opr. z epoki płsk. ze złoc. na grzbiecie, brzegi kart prószone.
Tom VII zawiera: Pisma estetyczno-krytyczne; Opowiadania; Pisma historyczne; Wykłady Lozańskie; Pisma polityczne. Opracowanie typograficzne Adama Półtawskiego. Oprawa z epoki: półskórek ciemnobrązowy, na grzbiecie złocona tytulatura i numeracja tomu, brzegi kart prószone. Stan bardzo dobry. Ładny egzemplarz.
Ilośc odsłon: 1281