Talerz dekoracyjny. Śląsk. II poł. XVIII w. 600,-
Fajans, farby naszkliwne, wypalanie; średnica 24 cm
Ze zbiorów Antoniego i Felicji Uniechowskich. Na lustrze kompozycja złożona z kwiatów (peonia, niezapominajki), na kołnierzu drobne kwiatki (błękit, żółć, zieleń, czerwień). Niesygnowany. Drobne przetarcia glazury, niewielkie uszczerbki na kołnierzu, stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 376