Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
228 |
Kara Mustafa (Merzifonlu Kara Mustafa Pasza) (1620 lub 1634/1635 – 1683), wielki wezyr Imperium Osmańskiego, dowodzący oblężeniem Wiednia w 1683 r. Koniec XVII w. |
Portrety, sceny historyczne, ubiory |
400,00 PLN |
W kolejce
229 |
Kazanowski Adam (ok. 1599-1649), kasztelan sandomierski, marszałek nadworny koronny. Ryt. W. Hondius. 1646 r. |
3 000,00 PLN |
W kolejce
230 |
Maria Józefa (1699-1757), królowa Polski, żona Augusta III. Wg L. de Silvestre. 1743 r. |
1 500,00 PLN |
W kolejce
231 |
Mościcki Ignacy (1867-1946), prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Ryt. F. Siedlecki. 1927 r. |
450,00 PLN |
W kolejce
232 |
Niemcewicz Julian Ursyn (1758-1841), adiutant Kościuszki, uczony, literat, prezes Towarzystwa Przyjaciół Nauk. F. J. Sarnecki. Ok. 1833 r. |
300,00 PLN |
W kolejce
233 |
Radziwiłł Janusz (1612-1655), wojewoda wileński, hetman wielki litewski. Wg D. Schulza. 1670 r. |
500,00 PLN |
W kolejce
234 |
Radziwiłł Krzysztof (1585-1640), hetman wielki litewski, wojewoda wileński. Wyd. Peter de Jode. Poł. XVII w. |
900,00 PLN |
W kolejce
235 |
Sieniawski Mikołaj Hieronim (1645-1683), hetman polny koronny.Akwarela. Walery Eliasz-Radzikowski. 1872(?) r. |
600,00 PLN |
W kolejce
236 |
Sobieski Marek (1628-1652), brat króla Jana III, rotmistrz wojsk koronnych. Akwarela. Walery Eliasz-Radzikowski. 1878 r. |
800,00 PLN |
W kolejce
237 |
Zygmunt II August (1520-1572), król Polski. Lit. wg T. Maleszewskiego. II połowa XIX w. |
900,00 PLN |
W kolejce