Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
234 |
Radziwiłł Krzysztof (1585-1640), hetman wielki litewski, wojewoda wileński. Wyd. Peter de Jode. Poł. XVII w. |
Portrety, sceny historyczne, ubiory |
900,00 PLN |
W kolejce
235 |
Sieniawski Mikołaj Hieronim (1645-1683), hetman polny koronny.Akwarela. Walery Eliasz-Radzikowski. 1872(?) r. |
600,00 PLN |
W kolejce
236 |
Sobieski Marek (1628-1652), brat króla Jana III, rotmistrz wojsk koronnych. Akwarela. Walery Eliasz-Radzikowski. 1878 r. |
800,00 PLN |
W kolejce
237 |
Zygmunt II August (1520-1572), król Polski. Lit. wg T. Maleszewskiego. II połowa XIX w. |
900,00 PLN |
W kolejce
238 |
Zygmunt III Waza (1566-1632), król Polski i Szwecji. Ryt. J. Suyderhoef. 1644-1650 r. |
5 000,00 PLN |
W kolejce
239 |
[Szlachcic polski] – Portret szlachcica według obrazu Rembrandta Harmensza van Rijn. |
2 400,00 PLN |
W kolejce
240 |
[Sejm Walny Rzeczypospolitej] – Obrady Sejmu i Senatu za panowania Zygmunta III Wazy. Ryt. Giacomo Lauro. 1622 r |
1 200,00 PLN |
W kolejce
241 |
[Wjazd Ossolińskiego do Rzymu] – Entrata in Roma dell’Eccelmo Ambasciatore di Pollonia L’Anno MDCXXXIII. |
7 000,00 PLN |
W kolejce
242 |
[Rotmistrz Pieczowski] – Jeździec polski z buzdyganem (z cyklu „Jeźdźcy polscy”). Ryt. Stefano della Bella. 1648-1652 r. |
1 800,00 PLN |
W kolejce
243 |
[Bitwa pod Chocimiem] – Apoteoza Jana III Sobieskiego na tle bitwy. Ryt. J. Luyken (przypisywany). 1677-1683 r. |
1 500,00 PLN |
W kolejce