Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
471 |
[Sygnet z herbem Radziwiłłów] – Sygnet damski z kamieniem dwubarwnym z herbem Radziwiłłów. Okres międzywojenny. |
Pamiątki historyczne i patriotyczne |
2 800,00 PLN |
W kolejce
472 |
[Czartoryscy] – Zdjęcie ślubne Olgierda ks. Czartoryskiego i Mechtyldy Habsburg. Żywiec, 1913 r. |
600,00 PLN |
W kolejce
473 |
[Pieczęć z herbem Oginiec] – Tłok pieczętny do laku z herbem Oginiec i monogramem MKO. Polska, ostatnia ćwierć XVIII w. |
5 000,00 PLN |
W kolejce
474 |
[Papierośnica z herbem Oginiec] – Papierośnica srebrna z herbem ks. Ogińskich. Moskwa, pocz. XX w. |
2 600,00 PLN |
W kolejce
475 |
[Szklanka z herbem Łodzia] – Szklaneczka z malowanym herbem Łodzia rodu Ponińskich. Wielkopolska, XIX/XX w. |
800,00 PLN |
W kolejce
476 |
[Pieczęć z herbami Łodzia i Leliwa] – Tłok pieczętny do laku z herbami Łodzia i Leliwa pod koronami hrabiowskimi. Polska, ostatnia ćwierć XIX w. |
2 800,00 PLN |
W kolejce
477 |
[Pieczęć z herbem Dołęga] – Tłok pieczętny do laku z herbem Dołęga i Rittberg. XIX/XX w. |
1 200,00 PLN |
W kolejce
478 |
[Pieczęć z herbem Odyniec] – Tłok pieczętny do laku z herbem Odyniec pod mitrą książęcą. Litwa, XVII/XVIII w. |
1 200,00 PLN |
W kolejce
479 |
[Pieczęć z herbem Jastrzębiec] – Tłok pieczętny do laku z herbem Jastrzębiec. Polska, XIX/XX w. |
2 000,00 PLN |
W kolejce
480 |
[Pieczęć z herbem Łabędź] – Tłok pieczętny do laku z herbem Łabędź i z figurą łabędzia na postumencie. Polska, XIX/XX w. |
2 600,00 PLN |
W kolejce
Ink