0. [Czartoryscy] – Zdjęcie ślubne Olgierda ks. Czartoryskiego i Mechtyldy Habsburg. Żywiec, 1913 r.
[Czartoryscy] – Zdjęcie ślubne Olgierda ks. Czartoryskiego i Mechtyldy Habsburg. Żywiec, 1913 r.
Ramka – brąz złocony; fotografia 13,5 x 8,8 cm (bez sygnatur).
Zdjęcie ślubne w ozdobnej ramce Olgierda ks. Czartoryskiego (1888-1977) z Sielca i Baszkowa w Wielkopolsce i Mechtyldy arcyks. Habsburg z Żywca (1891-1966). Ślub odbył się w Żywcu w 1913 r. Po II
wojnie światowej księstwo osiedlili się na emigracji w Brazylii. Książę w stroju staropolskim w kontuszu. Dodatkową wartością są autografy obojga małżonków na licu fotografi i. Obiekt był z pewnością
prezentem dla kogoś z przyjaciół lub rodziny. Dobrej klasy ramka z epoki. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 951