Zestaw podróżny. XIX w. 600,-
Etui skórzane o wym. 10,3 x 5 (rozszerzające się ku górze – w części górnej 6,5) x 1,5 cm, wyściełane atłasem. Wewnątrz niezbędnik podróżny, złożony z ośmiu części (metal, częściowo złocony), m.in. nożyczki (z napisem „Germany”), łyżeczka, pilniczki, igła oraz inne, nieznanego przeznaczenia. Drobne otarcia etui, ślady używania, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 326