287.
Piłsudski Józef (1867-1935), Marszałek Polski. Portret. Warszawa, ok. 1927 r. W. Pikiel.
- p•••••1
- 650,00 PLN
- M•••••••a
- 600,00 PLN
- p•••••1
- 550,00 PLN
- M•••••••a
- 500,00 PLN
- p•••••1
- 480,00 PLN
- M•••••••a
- 460,00 PLN
- p•••••1
- 440,00 PLN
- M•••••••a
- 420,00 PLN
- p•••••1
- 400,00 PLN
- r•••••••5
- 380,00 PLN
- p•••••1
- 360,00 PLN
- M•••••••a
- 340,00 PLN
- r•••••••5
- 320,00 PLN
- p•••••1
- 300,00 PLN
- f••••a
- 280,00 PLN
- r•••••••5
- 260,00 PLN
- p•••••1
- 240,00 PLN
- r•••••••5
- 220,00 PLN
- p•••••1
- 200,00 PLN
- r•••••••5
- 190,00 PLN
- p•••••1
- 180,00 PLN
- r•••••••5
- 170,00 PLN
- K••••••k
- 160,00 PLN
- r•••••••5
- 150,00 PLN
- F•••p
- 140,00 PLN
- p•••••1
- 130,00 PLN
- r•••••••5
- 120,00 PLN
- p•••••1
- 110,00 PLN
- f••••a
- 100,00 PLN
Piłsudski Józef (1867-1935), Marszałek Polski. Portret. Warszawa, ok. 1927 r. W. Pikiel. Fotografia czarno-biała o wym. 13,5 x 8,8 cm. 100,-
Jedna z najbardziej rozpowszechnionych fotografii Józefa Piłsudskiego z okresu międzywojennego, autorstwa Witolda Pikiela (1895-1943), ówczesnego fotoreportera rządowego i wojskowego. Na odwrocie podłużna pieczęć tuszowa: „Reprodukcja wzbroniona / W. Pikiel. Fot. W.I.N.”. Minimalne drobne uszkodzenia w części dolnej i zbrązowienia na odwrocie. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 287