286. [Mościcki Ignacy] –Prezydent Ignacy Mościcki podczas uroczystości dożynkowych. Spała, 1938 r.
[Mościcki Ignacy] –Prezydent Ignacy Mościcki podczas uroczystości dożynkowych. Spała, 1938 r. W. Pikiel, fotografia czarno-biała o wym. 11,2 x 16,8 cm. 100,-
Fotografia ukazująca prezydenta Ignacego Mościckiego podczas uroczystości dożynkowych w Spale w 1938 r., przyjmującego pochód delegacji z Łobżenicy w Wielkopolsce (dożynki w letniej rezydencji prezydentów RP w Spale organizowano z inicjatywy Ignacego Mościckiego w latach 1927-1938). Na odwrocie stempel autorski Witolda Pikiela (1895-1943), najpopularniejszego fotografa rządowego i wojskowego II RP. Drobne uszkodzenie narożnika, stan dobry.
Ilośc odsłon: 400