248.
„Józef Piłsudski”. Toruń, b.r. (1920)
- M••••A
- 3 600,00 PLN
- a•••••r
- 3 400,00 PLN
- M••••A
- 3 200,00 PLN
- a•••••r
- 3 000,00 PLN
- 2 800,00 PLN
- a•••••r
- 2 600,00 PLN
- 2 400,00 PLN
- a•••••r
- 2 200,00 PLN
- 2 000,00 PLN
- a•••••r
- 1 900,00 PLN
- J••K
- 1 800,00 PLN
- a•••••r
- 1 700,00 PLN
- M••••A
- 1 600,00 PLN
- a•••••r
- 1 500,00 PLN
- C••••••••e
- 1 400,00 PLN
- a•••••r
- 1 300,00 PLN
- M••••A
- 1 200,00 PLN
- a•••••r
- 1 100,00 PLN
- C••••••••e
- 1 000,00 PLN
- 950,00 PLN
- a•••••r
- 900,00 PLN
- C••••••••e
- 850,00 PLN
- M••••A
- 800,00 PLN
„Józef Piłsudski”. Toruń, b.r. (1920); 40,8 x 31,2 cm. 800,-
Plakat sygnowany: „Rys. Skoczylas”. Autorem projektu jest Władysław Skoczylas (1883-1934), uważany za jednego z najwybitniejszych polskich grafików (jeden z siedmiu plakatów zaprojektowanych przez artystę). Plakat wydany przez Generalny Inspektorat Armii Ochotniczej. Litografia barwna odbita w Toruniu przez Zakłady Graficzne „Sztuka” (założone przez Felicjana Szczęsnego Kowarskiego i Leonarda Pękalskiego). Ślady składania, poza tym stan dobry.
Lit.: M. Sitkowska, Władysław Skoczylas, Warszawa 2015, s. 257, poz. IV.3, ilustr.
Ilośc odsłon: 429