245. „27 Maja. Wybierz swoją radę”. B.m. (Warszawa), 1990
„27 Maja. Wybierz swoją radę”. B.m. (Warszawa), 1990; 98 x 68 cm. 120,-
Plakat wydany z okazji pierwszych wyborów samorządowych w wolnej Polsce, zarządzonych przez rząd Tadeusza Mazowieckiego. Sygnowany: „Ryszard Beller’90”, drukowany w Wojskowych Zakładach Graficznych. Ryszard Beller (1931-2010), grafik (dyplom w 1960 r. na warszawskiej ASP), pionier techniki serigrafii w Polsce, projektant plakatów (twórca wielu plakatów Solidarności lat 80.). Po konserwacji, zdublowany na bibułce.
Ilośc odsłon: 465