185.
Cieślewski Tadeusz (1870-1956) – Warszawa – Kamienne Schodki.
- L•••H
- 1 100,00 PLN
- 1 000,00 PLN
- L•••H
- 900,00 PLN
- b••••••••••e
- 850,00 PLN
- 800,00 PLN
- L•••H
- 600,00 PLN
- j•••••••i
- 550,00 PLN
- L•••H
- 500,00 PLN
Cieślewski Tadeusz (1870-1956) – Warszawa – Kamienne Schodki. 500,-
Akwarela, tusz, papier; 17,5 x 11,5 (w świetle oprawy)
Sygnowana: „T. Cieślewski”. Akwarela znanego warszawskiego malarza Tadeusza Cieślewskiego, ucznia Wojciecha Gersona, ojca wybitnego grafika. Artysta na stałe mieszkał w Warszawie, gdzie brał czynny udział w życiu kulturalnym i artystycznym miasta. Najchętniej malował akwarelą, głównie przedstawienia architektury. Największą popularność przyniosły artyście widoki starej Warszawy. Stan dobry. Oprawiona w ramę 27 x 20 cm.
Ilośc odsłon: 480