0. Karwicki Józef Dunin. Wędrówka od źródeł do ujścia Horynia. Kraków 1891.
Karwicki Józef Dunin. Wędrówka od źródeł do ujścia Horynia. Kraków 1891. Nakł. Księg. J.K. Żupańskiego i K.J. Heumanna, s. 142, 20,5 cm, opr. płsk z tłocz. i złoc. na grzbiecie.
Egzemplarz z biblioteki Oborskich (pieczątki), mieszczącej się w pałacu wybudowanym przez hr. Wacława Oborskiego w Mielcu na pocz. XX w., obecnie siedziba Muzeum Regionalnego. Historyczny opis miast i miasteczek Wołynia położonych wzdłuż Horynia, w tym m.in. Wiśniowca, Zasławia, Sławuty, Ostroga, Tuczyna. Zabrudzenia i otarcia okładek, zażółcenia stron, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 957