0. Burnett Frances Hodgson. Mały lord. Powieść dla młodzieży. Tłumaczyła z angielskiego M[aria] J[ulia] Zaleska. Wydanie dziesiąte z 16 rycinami i okładką barwną T[eodora] Rożankowskiego. Warszawa 1939.
Burnett Frances Hodgson. Mały lord. Powieść dla młodzieży. Tłumaczyła z angielskiego M[aria] J[ulia] Zaleska. Wydanie dziesiąte z 16 rycinami i okładką barwną T[eodora] Rożankowskiego. Warszawa 1939. Nakład Gebethnera i Wolffa, s. 272, tabl. ilustr. 16, 20 cm, opr. wyd. ppł. ze złoc. napisem i obwoluta.
Najgłośniejsza powieść dla młodzieży autorstwa angielskiej pisarki Frances Hodgson Burnett (1849-1924). Książka ozdobiona 16 czarno-białymi ilustracjami oraz barwną okładką projektu Teodora Rożankowskiego (1891-1970) – rosyjskiego grafika i ilustratora książek. Niewielkie ubytki obwoluty na grzbiecie, drobne otarcia dolnej części oprawy, poza tym stan bardzo dobry. Ładny egzemplarz.
Ilośc odsłon: 686