0. Czapczyński Tadeusz. Książka trochę nowa, trochę stara o Magdzie, mące, kluskach i zegarach. Kraków 1942
Czapczyński Tadeusz. Książka trochę nowa, trochę stara o Magdzie, mące, kluskach i zegarach. Kraków 1942. Nakład i własność Księgarni S.A. Krzyżanowski. Druk W.L. Anczyc i Spółka, s. 79, [1], ilustr. w tekście, 24,5 cm, opr. wyd. ppł. ze złoc. napisem na grzbiecie.
Wydanie 1. Książeczka dla dzieci napisana przez Tadeusza Czapczyńskiego (1884-1958) – pedagoga, historyka literatury, w okresie wojny uczestnika tajnego nauczania. Okładkę i ilustracje w tekście wykonał Leszek Górski. Niewielkie otarcia i przykurzenia oprawy, wewnątrz stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 725