0. Staff Leopold. Uśmiechy godzin. Lwów-Warszawa 1910.
Staff Leopold. Uśmiechy godzin. Lwów-Warszawa 1910. Nakładem Księgarni Polskiej B. Połonieckiego, E. Wende i Spółka, s. 165, [2], 19 cm, opr. płsk z tłocz. i złoc., górne obcięcie barwione, zach. oryg. okł. brosz.
Tom poezji Leopolda Staffa (1878-1957), zawierający m.in.: Ogród przedziwny; Uśmiechy godzin; Piosnki miłosne; Garść sonetów. Oprawa: brązowy, półskórek ze zwięzami i złoceniami, sygnowana na wyklejce nalepką „M. Gorski Introligator we Lwowie”. Zachowane oryginalne okładki wydawnicze. Wyklejki opalizujące. Podkreślenia ołówkiem, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 668