0. Hoszowski Konstanty. O znakomitych zasługach w kraju rodziny Korycińskich. Osobne odbicie z XXIX. Tomu Rocznika Towarzystwa Naukowego Krakowskiego. Kraków 1862.
Hoszowski Konstanty. O znakomitych zasługach w kraju rodziny Korycińskich. Osobne odbicie z XXIX. Tomu Rocznika Towarzystwa Naukowego Krakowskiego. Kraków 1862. Czcionkami C.K. Wszechnicy Jagiellońskiej, s. 168; oraz:
Kantecki Klemens. Elżbieta trzecia żona Jagiełły. Opowiadanie historyczne. Odbitka z „Przewodnika Naukowego i Literackiego”. Lwów 1874. Nakładem Księgarni Gubrynowicza i Schmidta, s. [6], 99, [2], 20 cm, współopr., opr. z epoki płsk. ze złoc. napisami „M.K.”.
Poz. 1. Monografia Konstantego Hoszowskiego (1805-1884) – sędziego, historyka, polityka krakowskiego. Zbiór materiałów do genealogii małopolskiego rodu Korycińskich zebranych na podstawie akt źródłowych, literatury staropolskiej, pomników, epitafiów. Poz. 2. Biografia Elżbiety Granowskiej (zm. 1420) – wojewodzianki sandomierskiej, królowej Polski, trzeciej żony Władysława Jagiełły. Otarcia oprawy, ubytki kartonu oprawy, w poz. 1 brak karty przedtytułowej, poza tym stan dobry.
Rzadkie.
Ilośc odsłon: 704