Pamiątki historyczne i patriotyczne
Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
455 |
[Tarnowski, Tyszkiewicz] – Tłok pieczętny do laku z herbem Leliwa pod koroną hrabiowską. Polska, ok. 1830-1850 r. |
Pamiątki historyczne i patriotyczne |
3 000,00 PLN |
W kolejce
456 |
[Herb Jelita] – Tłok pieczętny z herbem Jelita i monogramem „JŻ”. Polska, ok. 1830-1860 r. |
800,00 PLN |
W kolejce
457 |
[Herb Sulima] –Tłok pieczętny do laku z herbem Sulima. Polska, ok. poł. XIX w. |
1 800,00 PLN |
W kolejce
458 |
[Herb Nałęcz] – Plakieta z herbem Nałęcz. Polska, II poł. XIX w. |
700,00 PLN |
W kolejce
459 |
[Herb Jelita] – Sygnet z herbem Jelita. Polska, II ćw. XX w. |
1 800,00 PLN |
W kolejce
460 |
[Herb Rawicz] –Zegarek-brelok z herbem Rawicz. Lata 20. XX w. |
1 800,00 PLN |
W kolejce
461 |
[Herb Leliwa] – Papierośnica z herbem Leliwa pod koroną hrabiowską i monogramem AT. Warszawa, okres międzywojenny. |
1 500,00 PLN |
W kolejce
462 |
Papierośnica z herbami Lubicz, Nałęcz, Jastrzębiec i Laryssa. Okres międzywojenny. |
2 800,00 PLN |
W kolejce
463 |
[Żydzi polscy] – Tłok pieczętny do laku Zeliga Mędzyrzyckiego. Polska, lata 20.-30. XIX w. |
600,00 PLN |
W kolejce
464 |
[Żydzi polscy] –Tłok pieczętny w formie breloka. Polska, 1. poł. XIX w. |
600,00 PLN |
W kolejce
Ink