0. [Radziwiłłowie] – Łyżeczka do deseru z herbem Marii de Castellane Radziwiłłowej. Paryż, II poł. XIX w.
[Radziwiłłowie] – Łyżeczka do deseru z herbem Marii de Castellane Radziwiłłowej. Paryż, II poł. XIX w.
Srebro złocone (punca srebra i znak wytwórcy); dł. 18,4 cm
Na trzonku wygrawerowany herb rodu hrabiów i markizów Castellane pod mitrą książęcą Radziwiłłów. Obiekt należał do Marii z de Castellane, córki Henryka i Pauliny de Talleyrand, od 1857 r. żony księcia Antoniego Radziwiłła, XIV ordynata na Nieświeżu. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 661