0. [Radziwiłłowie] – Łyżeczka do herbaty z herbem Marii de Castellane Radziwiłłowej. Paryż, II poł XIX w.
[Radziwiłłowie] – Łyżeczka do herbaty z herbem Marii de Castellane Radziwiłłowej. Paryż, II poł XIX w.
Srebro złocone (punca srebra i znak wytwórcy); długość 14,5 cm
Na trzonku wygrawerowany herb Castellane w pełnej postaci - herb podtrzymywany przez parę lwów, w klejnocie „dziki mąż” z maczugą. Kartusz otoczony dewizą. Herb zwieńczony mitrą książęcą należną Radziwiłłom. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 633