0. Siedlecki Franciszek (1867-1934) – Portret wydawcy Jakóba Mortkowicza. 1931 r.
Siedlecki Franciszek (1867-1934) – Portret wydawcy Jakóba Mortkowicza. 1931 r.
Akwaforta, akwatinta, mezzotinta; 24,7 x 19,5 (pl. 48,5 x 32,0)
Sygnowana ołówkiem: „Franciszek Siedlecki”. Stan II (z III). Portret znanego warszawskiego księgarza i wydawcy Jakóba Mortkowicza (1876-1931), przyjaciela artysty (wspólnie organizowali wystawy, Siedlecki wykonywał ilustracje do książek wydawanych przez Mortkowicza). Zabrudzenia szerokich marginesów, stan dobry.
Ilośc odsłon: 839