Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
361 |
Nolhac Pierre de. Louis XV et Marie Leczinska. Paris (Paryż) 1900. |
teki graficzne, książki ilustrowane |
3 000,00 PLN |
W kolejce
362 |
Oleszczyński Antoni. Rozmaitości Polskie. Album Oleszczyńskiego. B. m. (Paryż), b. r. (1832-1833) |
7 000,00 PLN |
W kolejce
363 |
Piwarski Jan Feliks. Kram malowniczy warszawski czyli obrazy miejscowe z ubiegłych czasów obejmujące typy ludowe warszawskie i postronne... Warszawa 1855-1859 |
15 000,00 PLN |
W kolejce
364 |
[Pomniki i groby królów polskich w Krakowie]. Monumenta Regum Poloniae Cracoviensia. Cura supremi Magistratum Institutionis Publicae Regni Poloniae publicata. Petropoli (Petersburg) 1851 |
6 000,00 PLN |
W kolejce
365 |
Raczyński Edward. Dziennik podróży do Turcyi odbytey w roku 1814. Wrocław 1821 |
36 000,00 PLN |
W kolejce
366 |
Raczyński Edward. Wspomnienia wielkopolskie to jest województw poznańskiego, kaliskiego i gnieźnieńskiego [atlas z rycinami]. Poznań 1842 |
7 000,00 PLN |
W kolejce
367 |
[Rewolucja francuska i wojny napoleońskie]. Yung Théodore. Album de vingt batailles de la révolution et de l’Empire, d’après les aquarelles de [...] Paris (Paryż), b.r. [ok. 1860] |
1 800,00 PLN |
W kolejce
368 |
[Secrétan M. E.]. Catalogue des tableaux anciens et modernes aquarelles et dessins et objets d’art, formant la célèbre collection de... T. 1-2 (w dwóch wol.). Paris (Paryż) 1889 |
3 000,00 PLN |
W kolejce
369 |
Skimborowicz Hipolit, Gerson Wojciech. Willanów. Album (zbiór) widoków i pamiątek oraz kopje obrazów z Galeryi Willanowskiej wykonane na drzewie w Drzeworytni Warszawskiej, z dodaniem opisów skreślonych przez… Warszawa 1877 |
2 800,00 PLN |
W kolejce
370 |
Sobieszczański Franciszek Maksymilian. Wiadomości historyczne o sztukach pięknych w dawnej Polsce. T. 1-2 (w 1 wol.). Warszawa 1849 |
1 500,00 PLN |
W kolejce