0. [Pieczęć z herbem Jastrzębiec] – Tłok pieczętny do laku z herbem Jastrzębiec. Polska, XIX/XX w.
[Pieczęć z herbem Jastrzębiec] – Tłok pieczętny do laku z herbem Jastrzębiec. Polska, XIX/XX w.
Brąz złocony, kość; pole tłoka 2,1 x 1,8 cm, długość 8,3 cm.
Herb w wersji z labrami, z pochyloną tarczą na wzór średniowiecznych herbów. Dobrej klasy przedmiot
przeznaczony dla zamożniejszego szlachcica. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 970