[Statek TSS Batory] – Medal pamiątkowy. W. Kowalik. Ok. 1969 r.
- R•••o
- 120,00 PLN
- C•B
- 110,00 PLN
- R•••o
- 100,00 PLN
Brąz; średnica 6,0 cm
Inna wersja medalu z okazji rejsu inauguracyjnego (patrz poz. poprzednia). Awers: portret króla Stefana Batorego; rewers: sylwetka statku na falach oraz napisy: „Polskie Linie Oceaniczne” wraz z godłem Polski; „TS/S Stefan Batory” oraz logo PLO. Rewers inspirowany medalem wydanym przed wojną przez Mennicę Warszawską. Sygnowany na awersie: „W. Kowalik” . Ślady patyny, zabrudzenia.
Ilośc odsłon: 921