0. Hartwig Edward (1909-2003) – „Zakręty wodne (spływ)”. II poł. XX w.
Hartwig Edward (1909-2003) – „Zakręty wodne (spływ)”. II poł. XX w.
Fotografia czarno-biała; 21,0 x 26,4 cm
Na odwrocie pieczątka autorska oraz opis flamastrem. Wg informacji właściciela fotografia wykorzystana była do ilustracji książki poświęconej papieżowi Janowi Pawłowi II (w miejscu poświęconym jego miłości do kajaków). Nieznaczne uszkodzenie powierzchni zdjęcia, praca zamontowana na kartonie, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 939