[Walka z alkoholizmem] – Zespół 4 afiszy. Warszawa, b.r. (lata 50. XX w.)
- 300,00 PLN
- T•••••M
- 280,00 PLN
- d••••••i
- 260,00 PLN
- 240,00 PLN
- R•••o
- 220,00 PLN
- 200,00 PLN
- R•••o
- 190,00 PLN
- 180,00 PLN
- d••••••i
- 170,00 PLN
- 160,00 PLN
- d••••••i
- 150,00 PLN
[Walka z alkoholizmem] – Zespół 4 afiszy. Warszawa, b.r. (lata 50. XX w.); 4 sztuki śr. o wym. 20,0 x 68,0 cm.
Nie sygnowane, wydane nakładem Głównego Społecznego Komitetu Przeciwalkoholowego przy CRZZ (Centralnej Radzie Związków Zawodowych), drukowane w Drukarni im. Rewolucji Październikowej w Warszawie. Zawierają hasła: „Każda kobieta działaczką przeciwalkoholową”; „Kobiety usuńcie wódkę z waszego domu”; „Walka z alkoholizmem jest odcinkiem walki o przodującą moralność socjalistyczną”; „Przez likwidację alkoholizmu do zwiększenia wydajności i dyscypliny pracy”. Ślady składania, drobne zabrudzenia, równomierne zażółcenie pap.
Ilośc odsłon: 955