„Tysiąclecie Polski Chrześcijańskiej 966-1966 Millenium Poloniae Christianae”. Londyn, 1966
- p••••••m
- 1 100,00 PLN
- 1 000,00 PLN
- p••••••m
- 950,00 PLN
- 900,00 PLN
- p••••••m
- 850,00 PLN
- 800,00 PLN
- p••••••m
- 750,00 PLN
- 700,00 PLN
- p••••••m
- 650,00 PLN
- 600,00 PLN
- p••••••m
- 550,00 PLN
- 500,00 PLN
- p••••••m
- 480,00 PLN
- 460,00 PLN
- d••••••i
- 440,00 PLN
- 420,00 PLN
- p••••••m
- 400,00 PLN
- 380,00 PLN
- p••••••m
- 360,00 PLN
- d••••••i
- 340,00 PLN
- p••••••m
- 320,00 PLN
- 300,00 PLN
- p••••••m
- 180,00 PLN
„Tysiąclecie Polski Chrześcijańskiej 966-1966 Millenium Poloniae Christianae”. Londyn, 1966; 76,0 x 51,0 cm.
Plakat sygnowany: „T. Orłowicz” – Tadeusz Orłowicz (1907-1976), grafik, scenograf, wykształcony w krakowskiej ASP (uczeń K. Frycza), w okresie międzywojennym pracujący m.in. dla Teatru im. Słowackiego w Krakowie i Cricot. Po 1945 r. osiadł w Londynie, gdzie nadal pracował jako scenograf, współpracował m.in. z M. Hemarem. Plakat wydany nakładem Komitetu Tysiąclecia Polski Chrześcijańskiej w Londynie. Nieznaczne uszkodzenia krawędzi, stan dobry.
Ilośc odsłon: 975