[II Rzeczpospolita] - „Głosujcie na listę N° 8 Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej”. Warszawa, b.r. (1922)
[II Rzeczpospolita] - „Głosujcie na listę N° 8 Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej”. Warszawa, b.r. (1922); 30,5 x 21,5 cm.
Ulotka wyborcza nawołująca do głosowania na listę nr 8 Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej (koalicji wyborczej, która wygrała wybory parlamentarne w 1922 r.). Przedstawieniu robotnika na tle przemysłowego krajobrazu towarzyszy hasło: „Na takich fundamentach będzie budować Polskę Obóz Chrześcijański i Narodowy” (wśród wymienionych obietnic m.in. sprawiedliwość społeczna, odżydzenie kraju, walka z paskarstwem, obrona wiary i Kościoła, ład i prawo). Ulotka drukowana w zakładzie B. Wierzbickiego w Warszawie. Po konserwacji, zdublowana na bibułce, niewielki ubytek marginesu uzupełniony.
Ilośc odsłon: 930