Nr |
Zdjęcie |
Opis |
Dział |
Cena |
Status |
Przypomnienie |
71 |
[Polska]. (Turski T.). Teatr woyny narodowey w roku 1831. [Paryż 1831-]. |
Atlasy i mapy |
380,00 PLN |
Zakończona
72 |
[Polska]. Przeglądowa mapa geologiczna Polski. Arkusz E3: Kraków. Zestawili St.(anisław) Doktorowicz-Hrebnicki i zespół red. Wyd. B. [Warszawa] 1955. |
Atlasy i mapy |
100,00 PLN |
Zakończona
73 |
[Gdynia]. Pas 29-30. Słup 27. Wojskowy Instytut Geograficzny. Warszawa 1938. |
Atlasy i mapy |
100,00 PLN |
Zakończona
74 |
[Gdynia]. Gotenhafen. Berlin, b.r. (po 1942), Berliner Lithographisches Institut. |
Atlasy i mapy |
600,00 PLN |
Zakończona
75 |
[Kartuzy, powiat]. Paul Baron. Heimatkarte des Kreises Karthaus. Liegnitz (Legnica) 1941. |
Atlasy i mapy |
400,00 PLN |
Zakończona
76 |
[Kaszuby]. Lorenz, Kreis Berent, Regierungs Bez. Danzig. [Berlin 1894-1902]. |
Atlasy i mapy |
200,00 PLN |
Zakończona
77 |
[Kaszuby i Wybrzeże]. Mapa turystyczna Polskiego Wybrzeża i Kaszubskiej Szwajcarii. Warszawa b.r. [ok. 1930]. |
Atlasy i mapy |
120,00 PLN |
Zakończona
78 |
[Sosnowiec]. Plan miasta Sosnowca. Sosnowiec b.r. [1935]. |
Atlasy i mapy |
120,00 PLN |
Zakończona
79 |
Warszawa–Wschód. Mapa Polski i krajów ościennych. Wydanie lotnicze. N-34-IV. Wojskowy Instytut Geograficzny 1938. |
Atlasy i mapy |
90,00 PLN |
Zakończona
80 |
[Europa]. Bazewicz Józef Michał. Mapa Europy w granicach najnowszych; oprac. i wyd. ... Wyd. 4. Warszawa 1928. |
Atlasy i mapy |
550,00 PLN |
Zakończona
Ink