Legiony. Marsz historyczno – wojskowy. Józefowi Piłsudskiemu w hołdzie ułożył na dzień Jego Imienin 19 marca 1925 Władysław Sieprawski b. żołnierz II-ej Brygady Karpac.
- 420,00 PLN
- g••••i
- 400,00 PLN
- R•••o
- 380,00 PLN
- 360,00 PLN
- R•••o
- 340,00 PLN
- g••••i
- 320,00 PLN
- 300,00 PLN
Legiony. Marsz historyczno – wojskowy. Józefowi Piłsudskiemu w hołdzie ułożył na dzień Jego Imienin 19 marca 1925 Władysław Sieprawski b. żołnierz II-ej Brygady Karpac. Leg. Pol. por. rez. Baonu Maszynowego, Kapelmistrz Orkiestry Sokolej w Kaliszu. Warszawa-Kraków-Lublin-Łódź-Poznań-Wilno-Zakopane 1925. Gebethner & Wolff, Lit. „Lira”, Kopernika Nr 15, s. 3, 34 cm, składka wyd.
Zapis nutowy marsza skomponowanego przez W. Sieprawskiego (1894-1974), wybitnego konstruktora, oficera, kompozytora, autora kilkudziesięciu wynalazków technicznych, jednego z pierwszych Polaków zajmujących się utrwalaniem i odtwarzaniem dźwięków. Na karcie tyt. wokół Orła legionowego napis: „Pierwszemu Marszałkowi i Twórcy Zwycięskiej Armii Narodowej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej”. Postrzępienia marginesów, zagniecenia i przybrudzenia.
Ilośc odsłon: 1161