0. Chopin Fryderyk. Oeuvres pour le piano par... Soigneusement corrigées d’après les editions originales par C.(arl) Klindworth; revues par Xaver Scharwenka. London (Londyn) b.r. [ok. 1910].
Chopin Fryderyk. Oeuvres pour le piano par... Soigneusement corrigées d’après les editions originales par C.(arl) Klindworth; revues par Xaver Scharwenka. London (Londyn) b.r. [ok. 1910]. Augener, s. [2], 40, 31 cm, opr. pł. wyd., obustronnie tłocz. ze złoc.
Popularna edycja utworów Fryderyka Chopina. Wolumin VI, nr muzyczny 8072 (z XI) obejmujący impromtu, op. 29, 36 i 51; fantazję, op. 49 oraz fantazję-impromptu, op. 66. Opr. ozdobna, tłocz. z ozdobnikami roślinnymi i muzycznymi. W części centralnej lica tyt. tłocz. złotem: „Chopin Impromptus VI”. Otarcia krawędzi opr., drobne uszkodzenie na odwrocie. Wewnątrz stan bardzo dobry, złoc. zachowane.
Ilośc odsłon: 998