[Warszawa] – Plan m. Warszawy z numeracyą domów. Warszawa 1911.
[Warszawa] – Plan m. Warszawy z numeracyą domów. Warszawa 1911. Nakład Towarzystwa Doraźnej Pomocy Lekarskiej. Plan (litografia wielobarwna) 53 x 58 cm, arkusz 60,5 x 85,5 cm, po złoż. 31,5 x 22,0 cm.
Skala ok. 1:16.800. Język pol. i ros. W prawym rogu tytuł w ramce z kolorowym herbem Warszawy. Po obu stronach skorowidz ulic miasta i przedmieścia Praga. Nazwy ulic z numeracją domów. Objaśnienia z oznaczeniem cyrkułów miejskich, stacji telegraficznych, sieci i stacji tramwajów elektrycznych, kolejek podmiejskich oraz sieci i stacji kolei żelaznych. Mapa poboczna: Plan okolic Warszawy. Skala ok. 1:400.000, 10 x12 cm. Plan stanowi dodatek bezpłatny do „Adres-Kalendarza m. Warszawy”. Naklejony na płótno w 4 sekcjach. Przybrudzenia, sześć metalowych zawieszek. Stan dobry..
Ilośc odsłon: 1287