0. Tuszewski Tadeusz (1907-2004) – Górska polana z szałasami.
Tuszewski Tadeusz (1907-2004) – Górska polana z szałasami.
Miękki werniks; 21,5 x 28,5 (pl. 23,5 x 31,0 w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem: „Tad. Tuszewski”. Tadeusz Tuszewski – grafik, liternik, konserwator papieru, profesor ASP w Warszawie, uczeń W. Skoczylasa, L. Wyczółkowskiego, B. Lenarta (którego był asystentem). Pracował przy konserwacji najważniejszych polskich zabytków, m.in. rękopisów Chopina, C. Norwida, S. Żeromskiego. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 1088