Brückner Aleksander. Słownik etymologiczny języka polskiego. Kraków 1927.
- 340,00 PLN
- k••••••••••••••••••l
- 220,00 PLN
Brückner Aleksander. Słownik etymologiczny języka polskiego. Kraków 1927. Nakład i własność Krakowskiej Spółki Wydawniczej, s. XIV, [2], 805, [1], 23 cm, opr. wyd. płsk. ze złoc.
Wydanie 1. Słownik opracowany przez Aleksandra Brücknera (1856-1939) – wybitnego historyka języka, literatury i kultury polskiej, edytora, profesora Uniwersytetu w Berlinie, jednego z najwybitniejszych slawistów polskich. Luksusowa oprawa wydawnicza: półskórek brązowy ze złoconymi napisami na grzbiecie, brzegi kart marmurkowane. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 1108