Dewizka do zegarka z symbolami Wiary, Nadziei i Miłości. II poł. XIX w.
Plecionka z włosia, ze skuwkami z metalu złoconego; długość 30,0 cm
Elementy metalowe zdobione krzyżem, sercem i kotwicą – symbolami Wiary, Nadziei i Miłości, motywami stosowanymi w dekoracji biżuterii patriotycznej okresu przed i po powstaniu styczniowym. Drobne uszkodzenia plecionki, przetarcia oprawy, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 1005