„Le repos du guerrier” („Odpoczynek wojownika”). Gentilly, b.r. (1962).
„Le repos du guerrier” („Odpoczynek wojownika”). Gentilly, b.r. (1962); 156,0 x 113,5 cm
Plakat sygnowany: „G. Allaro”, reklamujący film z 1962 r. w reżyserii Rogera Vadima z Brigitte Bardot i Robertem Hossein w rolach głównych. Ślady składania, przedarcia, drobne ubytki papieru.
Ilośc odsłon: 1031