[Warszawa – kościół garnizonowy]. Uroczysta msza święta z okazji 71. rocznicy wybuchu powstania styczniowego. Warszawa 21 stycznia 1934 r. Foto. W. Pikiel.
[Warszawa – kościół garnizonowy]. Uroczysta msza święta z okazji 71. rocznicy wybuchu powstania styczniowego. Warszawa 21 stycznia 1934 r. Foto. W. Pikiel. Fotografia czarno-biała 10,5 x 22,5 cm.
Na odwrocie opis piórem: „Podczas mszy śtej. celebrowanej przez ks. biskupa Gawlinę w kościele garnizonowym w 71ą rocznicę powstania styczniowego. Wśród weteranów widoczni: gen. Rydz-Śmigły, gen. Zamorski, gen. Kołłątaj-Srzednicki i inni” oraz „Polska Zbrojna!”, „Bardzo pilne”. Stempel autorski fotografa Witolda Pikiela. Niewielkie uszkodzenia, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 893