[Rocznica wymarszu Kadrówki] – „Obywatele! W dniach od 6-go do 9-go sierpnia 1939 roku odbędzie się pod protektoratem generała broni Kazimierza Sosnkowskiego XV-ty z kolei Marsz Szlakiem Kadrówki”. Kraków 1939.
- 800,00 PLN
- P•••k
- 750,00 PLN
- 700,00 PLN
[Rocznica wymarszu Kadrówki] – „Obywatele! W dniach od 6-go do 9-go sierpnia 1939 roku odbędzie się pod protektoratem generała broni Kazimierza Sosnkowskiego XV-ty z kolei Marsz Szlakiem Kadrówki”. Kraków 1939; 100,0 x 70,0 cm.
Barwny afisz, z wizerunkiem Orła legionowego oraz obszernym tekstem informującym o programie obchodów rocznicy wymarszu Legionów z Krakowa, wraz ze szczegółowym spisem członków komitetu honorowego. Ślady składania, drobne zabrudzenia, po konserwacji (zdublowany na bibułce).
Ilośc odsłon: 849