Janowski Aleksander. Warszawa. Poznań [1930].
- R••••••••••i
- 850,00 PLN
- P•••k
- 800,00 PLN
- k••s
- 750,00 PLN
- P•••k
- 700,00 PLN
- R••••••••••i
- 650,00 PLN
- P•••k
- 600,00 PLN
- k••s
- 550,00 PLN
- 500,00 PLN
Janowski Aleksander. Warszawa. Poznań [1930]. Wydawnictwo Polskie (R. Wegner), s. 189, [3], 21 cm, opr. z epoki skóra z tyt. na licu, złoc. i tłocz. na grzbiecie, górny brzeg kart złocony, zachowane lico opr. brosz.
Wydanie 1. Z księgozbioru Władysława Siedleckiego (ekslibris na wyklejce). „Cuda Polski” – jedna z najpiękniejszych i cieszących się dużym powodzeniem serii krajoznawczych okresu międzywojennego. Książka wydana w starannej szacie typograficznej ze znakomicie dobranym materiałem ilustracyjnym. Efektowna oprawa w pełną skórę z bogatymi dekoracjami złotem na grzbiecie i tytulaturą na licu. Władysław Siedlecki (1911-1998)- profesor prawa UJ, sławny bibliofil. Stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 1106