0. Projekt okładki do baśni „Jaś i Małgosia”. Połowa XX w.
Projekt okładki do baśni „Jaś i Małgosia”. Połowa XX w.
Gwasz; 29,8 x 21,8 cm
Projekt okładki klasycznej baśni dla dzieci, napisanej w 1812 r. przez braci Grimm. Drobne uszkodzenia krawędzi, na odwrocie notatki długopisem, plansza zamontowana na kartonie.
Ilośc odsłon: 1324