Piłsudski Józef (1867-1935), Marszałek Polski. Rys. W. Jastrzębowski. 1915- 1916 r.
- 750,00 PLN
- P•••k
- 700,00 PLN
- 650,00 PLN
Litografia barwna; 34,5 x 29,5 (pl. 45,5 x 37,5)
Sygnowana na kamieniu powyżej kompozycji - Wojciech Jastrzębowski (1884-1963), malarz i grafik, walczący od 1914 r. w Legionach. Artysta bardzo wszechstronny, współzałożyciel Warsztatów Krakowskich (gdzie wydano oferowaną grafikę), potem profesor i rektor ASP w Warszawie. Poniżej heroizowanego portretu Marszałka napisy: „6 sierpnia 1914 r. Józef Piłsudski Wódz Polski – Kraków.” Stan dobry.
Ilośc odsłon: 1132