0. Langiewicz Marian (1827-1887), generał, dyktator w powstaniu styczniowym. Lit. E. Zarza. Po 1863 r.
Langiewicz Marian (1827-1887), generał, dyktator w powstaniu styczniowym. Lit. E. Zarza. Po 1863 r.
Litografia na tincie; 31,4 x 22,2 cm
Popiersie w owalu, z prawą ręką zatkniętą za połę munduru. U dołu napis: „Langiewitz”, powyżej „Polonia”. Grafika sygnowana na kamieniu: „Zarza” (Eusebio Zarza, malarz i grafik hiszpański, wystawiający w latach 1856-1881), odbita w zakładzie N. Gonzáleza w Madrycie. Drobne zaplamienia, poza tym stan dobry. Rzadkie, katalog BN nie notuje.
Ilośc odsłon: 1123