0. [Kraków] – „Cracova. Kościół Panny Maryi.” Lit. C.A. Mann. 1855 r.
[Kraków] – „Cracova. Kościół Panny Maryi.” Lit. C.A. Mann. 1855 r.
Litografia na tincie; 11,5 x 19,5 (pl. 15,5 x 24,0)
Widok rynku krakowskiego z Sukiennicami i Kościołem Mariackim. Poniżej tytuł oraz sygnatury - litografował Conrad Anton Mann, odbita przez Otto Grote w zakładzie litograficznym C. G. Kantera w Kwidzynie. Widok zamieszczony w dziele „Die Weichsel” (Wisła) z tekstem F. Brandstaetera, zawierającym 36 widoków miejscowości leżących nad Wisłą. Zbrązowienie i zaplamienie papieru, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 1098